Leve Nintendo Switch Wireless Horipad (Gri)

8,055 L

‘- Levë wireless Bluetooth me diapazon 32 metra.
-Bateri e rimbushshme deri në 15 orë kohë loje për karikim.
-I lehtë dhe ergonomik.
-Accelerometer dhe xhiroskop për kontroll të plotë të lëvizjes.
-Licencuar zyrtarisht nga Nintendo.

8,055 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124601 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg