Levë Nintendo Switch Joy-Con i Djathtë (ngjyrë e kuqe)

8,055 L

Nintendo Switch Joy-Con: ofron mënyra të reja të shumta befasuese për lojtarët për t’u argëtuar.

– Joy-Con mund të përdoret në mënyrë të pavarur në secilën dorë, ose sëbashku si një kontrollues i lojës kur lidhet me kapjen Joy-Con.

8,055 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125454 Kategori: , ,
  • Çdo Joy-Con ka një seri të plotë butonash dhe mund të veprojë si një kontrollues i pavarur.
  • Secila përfshin një akselerometër dhe xhiro-sensor, duke bërë të mundur kontrollin e pavarur të lëvizjes majtas dhe djathtas.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg