Levë Nintendo Switch Horipad Mini Pikachu & Eevee

4,789 L

HORI ka të bëjë me kohën e lojës familjare!

HORIPAD Mini kompakt dhe i lehtë (Pokemon: Pikachu & Eevee) është krijuar për lojtarë të rinj por është një përshtatje e shkëlqyeshme për të gjithë lojtarët.

4,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125209 Kategori: , ,
  • HORIPAD Mini përmban shkopinj të dyfishtë analog, një D-Pad dhe të gjithë butonat thelbësorë për Nintendo Switch.
  • Krijuar për pajtueshmëri plug-and-play.
  • Asnjë tarifim nuk është i nevojshëm, thjesht vendoseni në prizë dhe bëhuni gati për të fituar!
  • Licencuar zyrtarisht nga Nintendo dhe The Pokémon Company International.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg