Levë Nintendo Switch Hori Split Pad Pro Midnight Blu

7,990 L

 • Përvoja e një leve me madhësi të plotë .
  – Mbërthim më i madh, Butonat, nxitësit, butonat analoge dhe jastëku d.
  – Turbo funksionale dhe më shumë.
  – Dizajn blu i mesnatës.
  – Licencuar zyrtarisht nga Nintendo.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125212 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg