Levë Gaming Redragon Seymour 2 G806

1,789 L

● Leva lidhet përmes telit dhe platforma e mbështetur është PC. I pajtueshëm me Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10, kjo leve mund të përdoret në një larmi video-lojrash të vjetra dhe të reja.
● Plug & play ; Leva redragon G806 seymur mbështet lidhjen USB me plug-and-play.
● Leva përmban xinput & drejtpërdrejtë, reagime të dridhjeve të dyfishta, 12 butona të programueshëm, d-jastëk të programueshëm me 8 drejtime
● Dy motorë me dridhje janë të vendosura ne anësore duke dhënë reagime të dallueshme nga ndikimi i dridhjeve duke rritur zhytjen dhe realizmin e lojës
● Mbështetje e gjerë e lojërave popullore; Leva redragon G806 punon me tituj të rinj të njohur dhe të preferuar.
● Projektuar ergonomikisht; levë është projektuar me ergonomi në mendje, bazuar në ergonomi për pozicionin më të rehatshëm të gishtit të madh. Kjo siguron kontroll optimal, ndjenjë dhe mbajtje të rehatshme, madje edhe për periudha të gjata kohore duke luajtur lojërat tuaja të preferuara.

1,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118920 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg