Levë Gaming Redragon Saturn G807

1,989 L

● Plug and Play, vetëm për lojëra PC që mbështesin mënyrën Xinput, PS3
● Mbështet qindra Lojëra
● Reagim i dridhjeve të dyfishta
● Multi-mode: Xinput / DirectInput
● Dizajn ergonomik
● Kabë 2M me lidhës USB
● Përputhshmëria: Android, PlayStation, PS3, PS2, Windows 10, 8, 7, Vista, XP

1,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 117680 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg