Levë Gaming Razer Kishi Universal Mobile Android

12,088 L

‘-levë universale për lojërat e telefonave Android.

-I përshtatet shumicës së pajisjeve smartphone.

-Krijuar për të sjellë kontroll të nivelit të lartë në lojërat tuaja në lëvizje.

Me këtë levë në krah, kudo që të shkoni, fitorja do të pasojë!

Out of stock

SKU: 125557 Categories: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg