Leva për Nintendo Switch Steelplay

6,500 L

Leva për Nintendo Switch Steelplay (çift levash të zeza)

Çift levash pa tel
– Leva pa tel të pajtueshëm me konsolën Nintendo SwitchTM
– 2 butona levë / D-Pad / Aksion
– Funksioni i xhiroskopit
– Me vibratorë me definicion të lartë 256bit 256bit
– Deri në 6 orë kohë loje
– Bateria 350mAh
– Futet lehtë në diapozitivët e konzollës
– 1.5m kabllo karikimi USB me furnizim të dyfishtë mikro USB

6,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124955 Kategori: , ,

Leva për Nintendo Switch Steelplay (çift levash të zeza)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg