Letër për printim A4, JK Copier 80gsm

470 L

Letër për printime në zyrë, A4, 80gsm, cilësi premium. 500 fije/rizëm, 5 rizma/kuti

Madhësia: A4 (210mm x 297mm)
Pesha: 80gsm
Bardhësia: 102-104%
Ngjyra: e bardhë

470 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: , ,
 • Nuk bllokohet në makinën e fotokopjimit
 • Nuk kap disa fije
 • Qëndron i rrafshët pasi kopjoni
 • Nuk lë pluhur në makinerinë e kopjimit
 • Cilësore, e bardhë dhe e pastër
 • E plotë dhe e rëndë kur e prek
 • Qartësi dhe kontrast i shkëlqyeshëm i imazhit
 • Performancë e lartë për të dyja anët shtypje / kopjim
 • Butësi e optimizuar në të dy sipërfaqet

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg