Lenovo Ideapad 3 (15ITL6) , 15.6″ FHD , Intel Core i3-1115G4 , 12GB DDR4 , 256GB SSD

57,900 L

Laptop Lenovo IdeaPad 3 (15ITL6)

 • 15.6″ Full HD (1920 x 1080)
 • Intel Core i3-1115G4
 • 12GB DDR4
 • 256GB M2 NVMe
 • Intel® UHD Graphics
 • 24 Muaj Garanci

57,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 82H800WJRM Kategori: , , ,

Description

Screen: 15.6″ , Full HD 1920x1080p , TN 250nits Antiglare
Processor: Intel Core i3-1115G4 2Core/4Threads up to 4.10GHz
RAM: 12GB DDR4 3200Mhz (4GB Soldered)
SSD: 512GB NVMe PCIe M.2
Graphic Card: Integrated Intel Iris Xe Graphics
WebCamera: HD 720p with Privacy Shutter
Interafaces: 1x USB-A 2.0
1x USB-A 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x HDMI 1.4b
1x Card reader
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Power connector
TPM 2.0
Network: Wi-Fi 5 (802.11ac) , Bluetooth 5.0
Keyboard: US International
Size / Color / Battery: 359.2 x 236.5 x 19.9 mm , 1.65 kg , Arctic Grey , 38Wh
OS: Free DOS
PN: 82H800WJRM
Warranty: 2 Year

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg