Laptop Lenovo ThinkPad T470 14″ IPS FHD, i5-6300U 2.40 GHz – 8 GB DDR4 SDRAM – 256 GB SSD, Win 10

36,600 L

Laptop Lenovo ThinkPad T470 14″ FHD ( i përdorur, Grada A)

  • Intel Core i5-6300U 2.40 GHz (Up to 3.50 GHz) Processor
  • 8GB RAM, 256GB SSD
  • 14″ FHD (1920×1080) IPS Non-Touch Display
  • Intel HD Graphics 520, HDMI, Thunderbolt 3 (USB-C), Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1, SD Card Reader

Laptop buxhet, shumë i përshtatshëm për punë, për nxënës, ose për përdorim shtëpiak.

Parametrat teknike, sigurojnë një performanë optimale në përmbushjen e të gjitha detyrave dhe komandave.

36,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNILENT470 Kategori: , , ,

Specifikime Teknike

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg