Laptop Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05

56,900 L

Ngjyra Gri
Marka Lenovo
Madhesia e Monitorit 15″ – 15.6″
Procesori Intel Core i3
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 8GB
SSD 240GB
Karte Grafike Intel (e integruar)
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Lidhja HDMI, USB 2.0, USB 3.0 / 3.1, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Operimit FreeDos

56,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI81WE0056 Kategori: , , ,
A po kërkoni një laptop të nivelit fillestar mjaft të fuqishëm për t’ju ndihmuar të bëni gjërat? Shikoni 15,6 “IdeaPad 3 (Intel). Procesorët më të fundit të Intel-it ushqejnë performancën, duke siguruar shumë detyra dhe një përvojë argëtuese të shkëlqyeshme.
IdeaPad 3 klasifikohet si një kompjuter portativ i përditshëm, por i dizajnuar si diçka më shumë. Përpunimi i Intel – si dhe kujtimet e fuqishme dhe opsionet e ruajtjes – do të thotë që ky PC sjell përtej pritjeve. Bonus: Tastiera numerike do të përshpejtojë produktivitetin tuaj, pavarësisht nëse jeni duke punuar me një buxhet familjar ose duke përgatitur një fletëllogaritëse.
Skajet e hollë në të dy anët i japin IdeaPad 3 tuaj një pamje të pastër – dhe ju japin një përvojë të shkëlqyer shikimi. Dolby Audio ™ siguron tingull të qartë, pavarësisht nëse jeni duke parë një video, duke dëgjuar muzikë ose thirrje video, sigurisht që do të kënaqeni me atë që dëgjoni.
Shpejtë dhe i qetë me Q-Control
Shpejt ose i ftohtë: është zgjedhja juaj. Ndërroni lehtë midis modalitetit Max, ku procesori juaj merr përsipër dhe ofron performancën më të shpejtë ose modalitetin Stealth për përvojën më të qetë të përdoruesit dhe jetëgjatësi më të madhe të baterisë.
SSD

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg