Laptop Lenovo NB Ideapad IP 3 14IIL05

62,900 L

Ngjyra : Gri
Marka : Lenovo
Modeli : NB Ideapad IP 3 14IIL05
Madhesia e Monitorit : 14.0”
Procesori : Intel Core i3
Gjenerata Procesorit : Intel Gjen. 10-te
RAM : 8GB
SSD : 240GB
Karte Grafike : Intel (e integruar)
Rezolucioni : 1920 x 1080 (Full HD)
Lidhja : HDMI, USB 2.0, USB 3.0 / 3.1, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Operimit : FreeDos

62,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI81WD00QYPB Kategori: , , ,

Laptop Lenovo NB Ideapad IP 3 14IIL05

Procesor Intel Core i3-1005G1(up to 3.4GHz, 4MB)

Madhesia e ekranit 14.0” FHD (1920×1080)pix AG

RAM 8GB (2X4GB) DDR4 2667MHz

Hard Disk 256GB SDD M.2 NVME

Karta grafike Nvidia Graphics MX330 2GB

No DVD, WiFi, Bluetooth, FreeDOS

Bateri 2 cells

Ngjyra Platinium Grey

SSD

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg