Laptop Lenovo NB IdeaPad Gaming 3 15″ Gen 6

129,900 L

Lenovo NB IdeaPad Gaming 3 15ACH6, AMD Ryzen 5 5600H (4.2GHz, 16MB ), 15.6″ FHD (1920×1080) IPS AG 165Hz, 16GB (2x 8GB) SO-DIMM DDR4-3200, 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6, Wi-Fi+BT, RJ-45, FreeDOS, Shadow Black,

Warranty : 2 Years

129,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg