Laptop Lenovo L440

22,300 L

Marka: Lenovo
Modeli: L440
Ekrani : 14″ (35.56 cm) display, 1366 x 768 Pixels
CPU: Intel® Core™ i3 Gen 4
RAM: 4 GB DDR3
Memorja: 500 GB HDD
Ngjyra: E zezë
Pesha: 2.2 Kg

S’ka stok

I përdorur. Grada A. Garancia 6 muaj!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg