Laptop HP Probook 6470B 14″ FHD, i5-3320M, 2.6GHz, 8GB, 120SSD, Win 10

21,990 L

Laptop HP Probook 6470B 14″ FHD ( i përdorur, Grada A)

  • Intel Core i5-3320M 2.6GHz Processor
  • 8GB DDR3 – 180GB Solid State Drive
  • 14.0-inch LED HD (1366 x 768) anti-glare
  • Windows 10 Professional (64-Bit)

Laptop buxhet, shumë i përshtatshëm për nxënës, ose përdorim shtëpiak.

Parametrat teknike, sigurojnë një performanë optimale në përmbushjen e detyrave dhe komandave, tëshumta.

21,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNIHP6470B Kategori: , , ,

Specifikime Teknike

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg