Laptop HP Elitebook 650 15.6″, i5 Gen4, 240 SSD

40,900 L

Marka: HP
Modeli: Elitebook 650
Ekrani : 15.6″ inch FHD
CPU: Intel® Core™ i5 Gen 4
RAM: 8 GB
Memorja: 240 GB SSD
Ngjyra: E zezë/Gri

40,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

I përdorur. Grada A. Garancia 6 muaj!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg