Laptop Gigabyte NB G5 Gaming NVIDIA GeForce RTX 3060

149,900 L

Gigabyte NB G5 Gaming, Intel core i5-10500H (up to 4.5GHz,12M), 15.6” FHD AG IPS (1920×1080)144Hz, 16GB DDRA4 3200MHz, 512 GB PCle SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6, WiFi, BT, FreeDos,

Garancia : 2 Vjet

149,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg