Laptop Gaming Dell NB G15 5511

166,900 L

Dell NB G15 5511, Intel Core i7-11800H(24MB, up to 4.6GHz), 15.6″ FHD(1920×1080) 120Hz AG LED, 8GB DDR4 3200MHz, 512GB M.2 PCle SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, Wi-Fi, BT, Dark Grey, Ubuntu 20.04,

Warranty : 3 Years

166,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg