Laptop FUJITSU e754

37,200 L

 • Ekrani: 39.6 cm 15.6 inch HD Matt, Anti-glare, LED display 1366 x 768 p
 • CPU: Intel® Core™ i5 i5-4210M 4th Gen (Haswell) (2 x 2.6 GHz)
 • RAM: 8 GB DDR3 RAM 1600 MHz
 • Memorja: 240 GB SSD
 • Karta Grafike: Intel HD Graphics 4600
 • Sistemi Operativ: Windows® 10 Pro

S’ka stok

SKU: UNIe7540018 Kategori: , ,

I përdorur. Grada A. Garancia 6 muaj!

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg