Laptop Dell Latitude E5450

38,900 L

Marka: Dell
Modeli: Latitude E5450
Ekrani : 14″ (35.56 cm) display, 1366 x 768 Pixels
CPU: Intel® Core™ i5 Gen 5 vPro
RAM: 8 GB
Memorja: 256 GB SSD
Sistemi operativ: Windows 10 pro
Karte Grafike: 2 gb të dedikuar nvidia g force 830 d

38,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

I përdorur. Grada A. Garancia 6 muaj!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg