Laptop Dell Latitude E5440

27,200 L

Dell Latitude E5440 është një laptop me sistem Windows 10,  me një ekran 14-inç që ka një rezolucion Full HD prej 1366×768 pixel. Punon me një procesor Core i5 dhe vjen me 4 GB RAM. Dell Latitude E5440 ka 380 GB hapësirë ​​ruajtëse HDD.

S’ka stok

Specifikimet Teknike
Marka Dell
Modeli Latitude E5440
Seria Latitude
Dimensionet (mm) 236.00 x 33.80 x 28.00
Pesha 2 kg
Ngjyra I zi
Sistemi Operativ Windows 10 Pro 64x
Madhësia ekranit 14.00-inch
Rezolucioni I ekranit 1366×768 pixels
Procesori Intel Core i5
RAM 4GB
Hard disk 380GB
Wi-Fi standart 802.11 ac
Bluetooth 4.2
Touchpad Po
Mikrofon I brendshëm Po
Multi Card Slot SD Card Reader

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg