Laptop Asus Zenbook UX425JA 14″, Intel Core i7-1065G7

153,000 L

Procesor: Intel Core i7-1065G7
Grafika: Intel Iris Plus Graphics G7
Ekrani: 14.0”, Full HD (1920 x 1080), IPS
Memorie: 512GB SSD
RAM: 16GB LPDDR4x, 3733 MHz
Pesha: 1.13 kg, Windows 10 pro

153,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UX425JA Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg