Laptop Asus NB X515MA-BR103

42,900 L

Ngjyra : Gri
Marka : Asus
Modeli : NB X515MA-BR103
Madhesia e Monitorit : 15.6″
Procesori : Intel Pentium Silver N5030 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 3.1 GHz)
RAM : Ram 4GB DDR4 SO-DIMM
SSD : 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Karte Grafike : Intel UHD Graphics 605
Rezolucioni : (1366 x 768) Anti-Glare HD
Lidhja : Porte USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI, kufje / mikrofon

42,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI90NB0TH1 Kategori: , , ,

Laptop i markes Asus modeli L X515MA-BR103

Procesor Intel Pentium Silver N5030 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 3.1 GHz)

Ram 4GB DDR4 SO-DIMM

Karta Grafike  Intel UHD Graphics 605

Me ekran mat, me madhesi 15.6″ HD (1366 x 768) Anti-Glare

Hard disk  256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi + kamera

WiFi 802.11 a / b / g / n / ac + Bluetooth 4.0

Porte USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI, kufje / mikrofon

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg