Lamp Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

7,191 L

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije.

Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

7,191 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128039 Kategori: , , , , ,

Color:
White

Brightness range
1%-100%

Color range
2600 K – 5000 K

Luminous flux
520 lm

Color rendering index
Ra 90

Lamp input
12 V 0.8 A

Rated input
220-240 V–50/60Hz 0.45 A

Rated input power:
9 W (Lamp + LED Driver)

Service life:

approx. 25,000 hours

Compatible with:
Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Wireless connectivity:
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Standards implemented
MJTD01SYL

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg