Lamp Xiaomi Mi Computer Monitor Light Lamp

7,191 L

Ndriçim kompjuteri ekstra për ju.

Montohet lehtë në monitor dhe nuk zë vend.

Është projektuar me një dizajn të posatshëm që nuk lejon reflektimin e dritës për mbrojtjen e shikimit tuaj edhe kur punoni me orë të gjata.

7,191 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128032 Kategori: , , , , ,

Product model
MJGJD01YL

Rated input
5V=1A

Operating temperature
-10°C to 40°C

Body size
23×448 mm

Remote control size
66.5×34 mm

Color temperature
2700K to 6500K

Rated power
5W (80 × 0.2W/LED module)

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg