LABEL PRINTER BROTHER TD4100NYJ1

39,900 L

Main Features
– High performance, 4” wide desktop bar code printer
– Uses Genuine Brother or most medium/high sensitivity direct thermal label, receipt and tag media
– Fully compatible with Windows® OS computers, including Windows® 7¹
– Bundled with PT-Editor print application design software
– Prints high quality 300 dpi text, graphics and bar codes
– Fast, host based printing – up to 4.3 ips
– Reliable built-in automatic cutter
– 10/100 Base TX Ethernet, USB 2.0 and RS-232C serial interface connectivity

39,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Specifications for LABEL PRINTER BROTHER TD4100NYJ1

Maximum printing resolution 300dpi
Maximum printing speed 1.52 ppm – 2.1 ppm
Paper format A6
Printing technology2 Thermal

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg