Kufje Xbox Stereo Headset for Xbox Series S/X

8,990 L

Luaj me zë të lartë dhe të qartë me kufjet me valë Xbox, rrethohu me teknologjitë e zërit hapësinor duke përfshirë Windows Sonic, Dolby Atmos dhe DTS Headphone:X. Heshtja automatike dhe izolimi i zërit reduktojnë zhurmën e sfondit për një bisedë të pastër kristal. Dizajni fleksibël dhe i lehtë me një shirit të rregullueshëm të kokës ofron një përvojë më të rehatshme gjatë seancave të gjata të luajtjes, ndërsa çelësat rrotullues të kufjes ofrojnë një mënyrë të shpejtë dhe intuitive për të rregulluar volumin dhe balancën e lojës/chat.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127863 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg