Kufje Trust Rydo USB me Mikrofon (Call Center), black

1,990 L

Kufje kompakte me USB të përshtatshme për operatorët e Call Centerave dhe profesionistëve që punojnë me telefonata të gjata.

Dizajn i rehatshëm me jastekë të butë prej lëkure
Shirit i rregullueshëm i kokës, lejon çdokënd që ta veshë këtë kufje me lehtësi
Pastrërti dhe cilësinë e audios përmes USB
Mikrofon i rregullueshëm që mund të vendoset në pozicione të ndryshme.
Kablli 1.8 metra i gjatë siguron shumë liri të lëvizjes gjatë thirrjeve
Rregulloni volumin / çaktivizoni mikrofonin me kontrollet inline
I përshtatshëm për të gjitha aplikacionet e bisedave (video), duke përfshirë Skuadrat, Skype dhe Zoom

Për blerje me shumicë, ju lutem na kontaktoni!

10 stok

1,990 L

10 stok

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI4044 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg