Kufje Razer Kraken X White Wired PS5/PS4/Xbox/PC

7,990 L

Pavarësisht nëse jeni duke konkurruar në një turne intensiv ose duke pushuar në shtëpi, Kraken për Konsola është një kufje e dedikuar për cilësinë superiore të zërit dhe rehati afatgjatë, në mënyrë që të mund të luani në maksimumin tuaj gjatë gjithë ditës. Shijoni qartësinë e lartë të zërit dhe basin e thellë e të mprehtë për një pamje të gjerë zanore. Nga hapat delikate që dalin fshehurazi pas teje deri te shpërthimet klimatike që të shpërthejnë, çdo detaj tingulli dëgjohet kur jeni duke luajtur me Razer Kraken për tastierë.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128091 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg