Kufje Razer Blackshark V2 X Green PC/PS4/PS5

9,490 L

The #1 Best-Selling Gaming Peripherals Brand: Source – The NPD Group, Inc. U.S. Retail Tracking Service: Gaming Keyboards, Gaming Mice, Gaming Headsets, Gaming Peripherals; Based on dollar sales, Jan-Sept. 2021 combined
Immersive, 7.1 Surround Sound for Positional Audio: Outfitted with custom-tuned 50mm drivers, capable of software-enabled surround sound (only available on Windows 10 64-bit)
Triforce Titanium 50mm High-End Sound Drivers: Outfitted with cutting-edge, 50mm drivers divided into 3 parts for individual tuning of highs, mids, and lows
Lightweight Design with Breathable Memory Foam Ear Cushions: At just 240g, the BlackShark V2X is engineered from the ground up for maximum comfort
Razer Hyperclear Cardioid Mic: Improved pickup pattern ensures more voice and less noise as it tapers off towards the mic’s back and sides
Cross-platform compatibility: Works with PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch and mobile devices via 3.5mm jack, allowing you to enjoy unfair audio advantage across almost every platform

9,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128095 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg