Kufje Razer Barracuda X Multiplatform Wireless

14,990 L

Një kufje për t’i luajtur të gjitha – Kufjet Razer Barracuda X Wireless Gaming janë një kufje e gjithanshme, e lehtë për lojëra pa tel, e krijuar për përdorim pa probleme në platforma të shumta lojrash, duke përfshirë PC, PlayStation, Nintendo Switch dhe Android. Thjesht futni transmetuesin me valë USB-C në platformën tuaj të dëshiruar dhe kufjet çiftohen menjëherë për lojë. Një kabllo analoge 3,5 mm është e disponueshme për të lidhur kufjet kur nevojitet.

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127152 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg