Kufje Plantronics me USB-A – Blackwire 3220 – Wired Dual-Ear (Profesionale/Call Center)

4,990 L

Kufje Profesionale Plantronics Blackwire C3220, perfekte për operatorët e Call Centerave dhe profesionistëve, të cilët punojnë me telefonata të gjata.

  • Të rehatshme, fleksibël dhe me cilësi zëri superiore.
  • Menaxhim i thirrjeve telefonike dhe volumit të tyre, nëpërmjet butonit të mikrofonit.
  • Menaxhim i komunikimit nga kompiuteri apo laptopi, nëpërmjet lidhjes USB.
  • Kompatibël me sitemet Windows dhe Mac
  • Garancia 1 vit

Për blerje me shumicë, ju lutem na kontaktoni!

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI03220 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg