Kufje Maxell Spectrum Hp Të Blu Me Mikrofon

1,790 L

‘- Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum Headphone

– Me veshje lekure dhe sfungjerore per komoditet dhe per nje qartesi ne degjim

– Me mikrofon te inkorporuar dhe lidhje me fishe jack me gjatesi kordoni 1.5 meter

– Frekuenca eshte  20Hz-20kHz  dhe ndjeshmeri 104 dB

– Diametri qe kap mikfrofoni eshte 40 mm dhe fisha jack eshte 3.5mm / 90 °

– Fuqia hyrese eshte maksimumi 5mW

– Me gjatesi te rregullueshme ne pjesen e kokes sipas deshires

1,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg