Kufje Maxell O Studio Series St2000 (e zeze)

1,790 L

– Kufjet me kabëll të plotë me madhësi Studio Series përmbajnë material të butë me izolim të jashtëm të zërit.
– Shiriti i rregullueshëm i kokës dhe natyra e tyre e lehtë i bën ata të rehatshëm për t’u veshur dhe do t’ju japin orë kënaqësie në dëgjim.
– Kablli me gjatësi më të gjatë 1.8m vjen me një mikrofon të integruar për t’ju lejuar të merrni atë thirrje gjatë lëvizjes.

1,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg