Kufje Maxell Mla Dynamics Tws (e zeze)

3,490 L

– Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate.
– Bluetooth 5.0 deri ne 10 meter distance nga pajisja me te cilen eshte lidhur, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD.
– Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem.
–  Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 15 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg