Kufje Maxell Earphones Plugz Blue V.3 (Me Mikrofon)

550 L

– Këto kufje të njohura shfaqin mbulesa të buta të veshit me jastëk dhe kordon që përputhen.
– Vjen me një mikrofon të integruar në mënyrë që të mund ta merrni telefonata ndërsa jeni në lëvizje.
– Një palë kufje ideale për t’i mbajtur në çantë për sa herë që dëshironi të dëgjoni muzikë.
– Fole 3.5 mm, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
– Tapat brenda veshit krijojnë anulimin e zhurmës natyrale.

550 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg