Kufje Maxell Dynamics tws

3,590 L

Dëgjo dhe shijo muzikën tënde të preferuar, me super cilësi dhe komfort. Bluetooth 5.0 deri ne 10 meter distance nga pajisja me te cilen eshte lidhur, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 15 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

5 stok

3,590 L

5 stok

Shto në Shportë
Bli Tani

Kufje Maxell Dynamics tws

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg