KUFJE JABRA Evolve2 65, Link 380a, MS Stereo

23,200 L

Noise-isolating design for ideal concentration: Keeps external sounds out for better work collaboration and listening experience in any environment
Long battery life and improved busy light: Keep interruptions to a minimum with up to 37 hours of battery life – the integrated red LED light shows ongoing conversations
Be heard and understood, wherever you are: 3 microphones, an enhanced digital chipset and the boom arm offer you the best possible audio quality
Unified communications certified: This Evolve2 65 headset is UC-certified for truly seamless communication
Scope of delivery: Jabra Evolve2 65 wireless on-ear headset, USB-A Bluetooth adapter, 1.2m USB-C to USB-A cable, soft pouch – Headset weight: 176.4g – Dimensions: 186 x 157 x 60,5 mm – Colour: black
Product comes with 2-year warranty

23,200 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UN001603 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg