Kufje GEMBIRD Bluetooth | BTHS-07

1,290 L

– Kufje Bluetooth: për telefonata të sigurta pa duar .
– I pajtueshëm me shumicën e telefonave, kompjuterëve, tabletëve, me Bluetooth.
– Kontrolli me një buton: të gjitha funksionet me prekjen e një butoni
–  Jetëgjatësi e gjatë e baterisë – deri në 120 orë në gatishmëri dhe 4 orë kohë bisede
– Arritja deri në 10 metra

1,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg