Kufje Gaming Steelplay Wired HP41 PS4 Black

3,189 L

Kufje me kabull HP41

 • I pajtueshëm me sistemet PS4
 • Gjithashtu i pajtueshëm dhe me sistemet Xbox One, PC, smartphone, dhe çdo pajisje me një fole 3.5 mm.
 • Jastëkët e butë për veshin.
 • Shirit i lehtë dhe i rregullueshëm.
 • Fole audio 3.5 mm e veshur me ar për një cilësi më të mirë të audios.
 • E pajisur me një mikrofon të rrotullueshëm.
 • Volumi i integruar dhe komanda e heshtjes.
 • Kordoni i thurur.
 • Plug & Play.

S’ka stok

Kategori: , ,

SHENIM: Që mikrofoni të funksionojë, vendosni kursorin e mikrofonit në ON përpara lidhjes.

Lloji

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg