Kufje Gaming Redragon Zeus 2

6,990 L

Kufje Gaming Redragon Zeus 2 H510-1

Redragon Zeus H510 është një kufje Gaming me, me një kabllo të ndashme, një ndarës PC 3.5 mm, mikrofon të ndashëm dhe kombinim opsional USB DAC / amp. Ata pretendojnë se kjo dongle është një pajisje 7.1, por mbështet vetëm hyrjen stereo nga PC-ja juaj dhe funksionet e tij virtual rrethuese janë të diskutueshme në rastin më të mirë. Sidoqoftë, ai prodhon akoma audio të shkëlqyeshme stereo. Dongle përfshin butona të rreshtuar për rregullimin e volumit dhe heshtjen e mikrofonit dhe daljes së audios. Përfundimi i paketës është një çantë e thjeshtë bartëse dhe disa udhëzime që ju drejtojnë në shkarkimin e softuerit për dongle.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124280 Kategori: , ,

Kufje Gaming Redragon Zeus 2 H510-1

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg