Kufje Gaming Redragon Theseus H250

3,690 L

Kufje Gaming Redragon Theseus H250

Pajisur me stereo me performancë të lartë dhe bas ekstrem inteligjent që përmirësojnë qartësinë e zërit dhe ju ofrojnë një fushë zanore në studio dhe e bëjnë atë të vlefshme për lojëra të ndryshme.
Biseda kristal e qartë: Jastëkët me cilësi të lartë që zvogëlojnë zhurmën në sfond. Një burim i zërit 360 gradë thith mikrofonin e fshehur për të marrë zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë. E përsosur për të biseduar në internet dhe në lojë, dhe më pas për ta fshirë atë kur shikoni filma ose duke dëgjuar muzikë.

3,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124900 Kategori: , ,

Kufje Gaming Redragon Theseus H250

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg