Kufje Gaming Redragon Themis

2,290 L

Kufje Gaming Redragon Themis H220 me Adaptor

Të pajisura me Stereo me Performancë të Lartë dhe bas ekstrem inteligjent rrit qartësinë e tingullit dhe ju siguron fushën e zërit në studio dhe e bën atë të vlefshëm për lojëra të ndryshme. Jastëkët me cilësi të lartë zvogëlojnë zhurmën në sfond.

2,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124281 Kategori: , ,

Kufje Gaming Redragon Themis H220 me Adaptor

Një burim i tingullit 360 gradë, i zhytur në mikrofonin e fshehur, merr zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë. Të përsosura për biseda në lojë dhe në internet, dhe më pas hiqeni atë kur shikoni filma ose duke dëgjuar muzikë. Pads super jastëk premium dhe kasetë rregullimi i rregulluar ergonomikisht i bëjnë kufjet të rehatshme për veshin për një kohë të gjatë, veçanërisht për njerëzit që duan të luajnë lojëra PC. Redragon kushton për t’i ofruar lojtarit përvojën më të mirë të lojrave.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg