Kufje Gaming Redragon Muses

4,990 L

Kufje Gaming Redragon Muses H310

Performanca Premium Audio, dekodimi dixhital 24bit HD dhe sistemi audio 48K Hi-Fi ofron pozicionim të saktë dhe përdorim audio me rezolucion të lartë. Përvoja e Avancuar e Veshjes E dizenjuar me shirit rregullues dhe jastëk mbi vesh, është i aftë të mbajë rehatinë e kokës dhe veshit gjatë orëve të veshjes. Komunikim i pastër Mikrofoni për zvogëlimin e zhurmës ka një funksion të qartë prezantimi audio që shmang problemet e komunikimit. Ktheni atë lehtësisht për ta fikur dhe mbajtur larg syve tuaj. Projektuar i ëmbël i Humanizuar Vendosni kufjet në mënyrë horizontale për të lënë përdorimin e tij, dritat LED në të dy anët do të fiken automatikisht. (Ndonjë problem? Mundohuni të shtypni butonin e heshtjes së mikrofonit për 8 sekonda kur kufja vendoset horizontalisht, një elektrik dore nga drita anësore do të thotë që keni sukses)

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121408 Kategori: , ,

Kufje Gaming Redragon Muses H310

Ktheni atë lehtësisht për ta fikur dhe mbajtur larg syve tuaj. Projektuar i ëmbël i Humanizuar Vendosni kufjet në mënyrë horizontale për të lënë përdorimin e tij, dritat LED në të dy anët do të fiken automatikisht. (Ndonjë problem? Mundohuni të shtypni butonin e heshtjes së mikrofonit për 8 sekonda kur kufja vendoset horizontalisht, një elektrik dore nga drita anësore do të thotë që keni sukses)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg