Kufje Gaming Redragon Memecoleus H112

3,490 L

Marka Redragon
Modeli Memecoleous H112
Lidhja: Me Kabull
Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
Ndjeshmëria : 109.8dB
Ngjyra: E Zeze/ kuqe
Diametri i altoparlantit: 50 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118919 Kategori: , , ,
● Kufje Lojrash Redragon Memecoleous H112 I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.
● Jastëkët e veshit janë bërë nga shkumë që ngjitet mirë në veshë, i cili siguron rehati për periudha të gjata loje dhe bllokon zhurmën e ambientit, duke u dhënë lojtarëve përqendrimin e plotë të nevojshëm.
● Redragon Memecoleous u jep lojtarëve një nivel të jashtëzakonshëm të tingullit falë tingullit të tij të personalizuar.
● Dizajni i tij unik jep saktësi mbresëlënëse
● Memecoleous është krijuar për të qenë komode pas disa orësh përdorimi.
● Mbështetja e sistemit: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg