Kufje Gaming Redragon Lamia 2 H320

5,289 L

Marka Redragon
Modeli Lamia 2 H320
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: 7.1 Surround Sound
Anulimi i zhurmës: Po
Ngjyra: E Zeze
Diametri i altoparlantit: 40 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm

5,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123695 Kategori: , , ,
● Kjo kufje arrin një ekuilibër të shkëlqyeshëm si një pajisje për lojëra dhe për të dëgjuar muzikë.
● Kufje me tingull 7.1 me kartelë USB garanton cilësinë më të mirë të zërit në diafragmat tona 40 mm me magnet neodymium, ideal për ndërtimin e periferikëve të tingullit.
● Mikrofoni I integruar në strukturën e filxhanit, i ndërtuar në një krah fleksibël dhe me rrotullim 360°, na japin një mikrofon efektiv dhe praktikisht të pathyeshëm për përvojën më të mirë të lojrave dhe çdo funksion që e kërkon atë.
● Me strukturën plastike ABS, dorezë metalike praktikisht e pathyeshme e integruar, e shtuar në dorezën e vetë-rregullimit dhe veshjes rrethore, e cila mbulon tërë sipërfaqen e veshëve, prekja e butë dhe izolimi pasiv i zërit garantojnë funksionimin e periferisë .
● Kabllo 2 metra të gjatë, shumë rezistent.
● Ndriçimi RGB shton një shkëlqim shumëngjyrësh në seancat e lojërave natën vonë me këtë kufje lojërash Redragon Lamia.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg