Kufje Gaming Redragon Bio H801

4,789 L

Marka Redragon
Modeli Bio H801
Lidhja: Kabllo USB
Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
Ndjeshmëria (SPL): 120dB
Ngjyra: E Zeze
Diametri i altoparlantit: 40 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po
Gjatësia e kordonit: 200 cm

4,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119209 Kategori: , , ,
● Kufjet e lojërave Redragon Bio janë perfekte për lojtarët që kërkojnë cilësi në pajisjet e tyre.
● Mbështetni tinguj stereo, me cilësi të mirë në bas dhe ndërmjetës.
● Efekti i vibrimit sjell skenë realiste të lojës
● Drita me tre ngjyra
● Ndjeshmëri e lartë Mikro telefoni
● Përmban dy lidhës 3.5 mm p2, duke përmirësuar lidhjen e audios dhe mikrofonit dhe një lidhës usb për ndriçimin.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg