Kufje gaming Red Dragon Ares H120

1,690 L

Kufje Gaming me tel Redragon H120 me mikrofon dhe kontrollin e volumit për Smartphone, PC dhe PS4
Tingulli i pastër kristal dhe izolimi i shkëlqyeshëm i zhurmës ju sjell një zhytje totale në sesionin tuaj të lojërave.

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120274 Kategori: , , , ,

‘- Tingull i pastër kristalor
– mikrofon i rregullueshëm për anulimin e zhurmës
– Kabëll me cilësi të lartë me kontroll të zgjuar të volumit
– Përfshihet një përshtatës 2 x 3.5 mm në 1 x 3.5 mm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg