Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

6,490 L

Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

Përjetoni një lojë gjithpërfshirëse me këtë kufje të zezë Gaming Razer Kraken X Lite. Mikrofoni i rregullueshëm i anulimit të zhurmës mbështet komunikim të qartë me ekipin tuaj gjatë sulmeve, ndërsa korniza ultra e lehtë, rrethi i kokës i zgjeruar dhe izoluesit e zhurmës ofrojnë komoditet të qëndrueshëm. Kjo kufje Gaming Razer Kraken X Lite krenohet me tingull rrethues 7.1 për audio me cilësi të lartë.

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123264 Kategori: , ,

Kufje Gaming Razer Kraken X Lite Analog PC/Ps4

  • 7.1 Sound Surround për Audio Pozicionale: Pajisur me drejtues të akorduar me porosi 40 mm, i aftë për tingull perfshirës të mundësuar nga softueri kur përdoret vetëm për lojëra në PC (kodi i shkarkimit brenda kutisë)
  • Projektuar për komoditetin gjatë gjithë ditës: Kufjet më të lehta Kraken ndonjëherë me 230 gram, rreth 40% më të lehta se konkurrenca
  • Mikrofoni i Anulimit të Zhurmës së Bendable: Një mikrofon kardioid zvogëlon zhurmat e sfondit dhe ambientit për komunikim të pastër nga kristali
  • Ndërtim i qëndrueshëm: Korniza Kraken X është fleksibël dhe e ndërtuar për të qëndruar e qëndrueshme, e aftë të përballojë përdorimin e përditshëm, pa kujdes

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg